LEADTIME: 4-6 werkdagen
Dit paneel, TP15P, is specifiek voor de MASSO-CNC controller. Het paneel is gebouwd met onderdelen volgens lijst hier beneden (*). De ophangbeugel kan zowel links als recht gemonteerd worden. Dat geldt ook voor het handvat.
De TP15P heeft een touch van 15″ die staand gemonteerd is. Aan de onderzijde van het scherm kan de touch-keyboard gebruikt worden. Men heeft geen muis of los keyboard nodig.
Naast het gebruikt van de USB poort is natuurlijk de WIFI ook aanwezig om de maak-bestanden te kunnen openen.
De drukknoppen zijn voorzien van verlichting. Deze verlichting kan op meerdere manieren werken: Altijd aan, aan tijdens indrukken en sommige als bevestiging via controllers.
Het knoppen kunnen ook volgens eigen inzicht ingedeeld worden. Neem hiervoor contact op met info@Hardware-CNC.nl.
Wat moet men zelf doen (algemeen):
Aansluiten van; Drivers, Home-schakelaars, VFD, 230V voeding, etc.
Speciale wensen, neem contact op met ons. Ook voor het plaatsen op locatie kunt u bij ons terecht.
*Lijst onderdelen:
RVS paneel delen inclusief bevestiging materiaal.
Ophangbeugel inclusief bevestiging materiaal.
Handvat.
2x lucht rooster.
Voorzijde:
- E-stop
- 2x USB mount + kabels
- 2x Draaischakelaar met knop
- MPG
- Staand Decal
- 3x 22mm druk schakelaar
- 13x 16mm drukschakelaar
- Knoppenbord Decal
Binnenzijde:
- Masso G3 controller (std 3 assen, optie voor 4 of 5 assen)
- DIN rail
- 15P stekker Pendant functie
- Voeding 24Vdc
- Voeding 12Vdc
- Installatie automaat
- Relais met houder
- VGA met touch 15”scherm (incl. VGA en USB-touch print)
- VGA kabel
- 12x PCB studs
- 1x M16 draad doorvoer wartel
- 2x M20 draad doorvoer wartel
- 2x M16 afdek
- 1x M20 afdek